• Zwroty i reklamacje

 

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

CZAS NA ODSTĄPIENIE OD UMOWY: 14 dni

ADRES ZWROTU:

Anter II Andrzej Zięba

Frańciszkańska 25

37-700 Przemyśl

KOSZTY PRZESYŁKI ZWROTNEJ POKRYWA: kupujący.

Klient ma prawo zwrócić zakupiony towar w ciągu 14 dni od jego otrzymania. Zwrócony towar powinien być nieużywany i kompletny. Towar powinien posiadać komplet nienaruszonych metek, oryginalne opakowanie oraz dowód zakupu. Prosimy aby zwracany towar był należycie zapakowany do wysyłki ( koperta bąbelkowa, karton) w celu uniknięcia uszkodzeń w transporcie. Termin 14-sto dniowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, rozumianego jako objęcie rzeczy w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez konsumenta osobę trzecią inną niż przewoźnik. Towar należy odesłać niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, nie później niż w terminie 14 dni. Towar pod indywidualne zamiennie nie podlega zwrotowi !

REKLAMACJE

Zgodnie z ustawą z 27.07.2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz.U.Nr141,poz.1176zpóź.zm) kupujący ma prawo do złożenia reklamacji z tytułu niezgodności towaru z umową. W tym celu należy zgłosić reklamację na adres biuro@jubilersko.pl , Następnie poinformujemy Państwa o dalszych krokach. Do reklamowego towaru należy dołączyć dowód zakupu!

Reklamacje prosimy wysyłać na adres:

Anter II Andrzej Zięba

Frańciszkańska 25

37-700 Przemyśl

Reklamacje rozpatrujemy w terminie 14 dni od ich wpłynięcia. Przesyłki pobraniowe oraz przesyłki nadane bez wcześniejszego zgłoszenia mailowego oraz przesłanego mailem, wypełnionego formularza zwrotu nie będą odbierane. Koszty wysyłki pokrywa kupujący. Reklamacji nie podlegają: - naturalne zużycie towaru - uszkodzenia mechaniczne (np.zadrapania), - uszkodzenia wynikające z niewłaściwego użytkowania i konserwacji W przypadku, gdy reklamacja zostaje uznana, towar zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy. Jeżeli wymiana nie będzie możliwa (z powodu braku na stanie), zwracane są koszty transakcji na konto kupującego. Zwrot obejmuje koszt towaru oraz koszt najtańszej wysyłki dostępnej dla tego towaru. W drugą stronę koszt przesyłki pokrywa klient.

GWARANCJE

Na towar producent udziela 24 miesięcy gwarancji i rękojmi nie obowiązuje firm. Pozostałe Nasza firma prowadzi wyłącznie sprzedaż wysyłkową, nie ma możliwości odbioru osobistego. Staramy się dokładnie i realnie odwzorować sprzedawany towar, jednak kolory rzeczywiste i widoczne na zdjęciach mogą się nieznacznie różnić. Wpływ na to ma oświetlenie, ustawienie monitora.

WPŁATA

Na wpłatę klient ma 7 dni od daty zakupu towaru. Jeżeli czas wpłaty miałby się wydłużyć prosimy o kontakt pod adresem biuro@jubilersko.pl. W przypadku, gdy klient nie wpłaci w tym terminie należności lub też nie skontaktuje się z nami w celu przedłużenia czasu wpłaty mamy prawo do anulowania transakcji.

DANE DO WPŁATY

Andrzej Zięba ANTER II

 Kazimierza Wielkiego 26 lok.Frańciszkańska 25

37-700 Przemyśl

NR KONTA: 80 2030 0045 1110 0000 0090 3190

W RAZIE PYTAŃ ORAZ WSZELKICH WĄTPLIWOŚCI PROSIMY O KONTAKT :

biuro@jubilersko.pl